XXXIV Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów KSF Niepokalana 2019
Filmy na dzień 10.07.2019

Nr kat.

Tytuł filmu

Kat.

czas

Reżyser

Producent

Kraj







  1

  2

  3

        4

5

6







34F 001

St Joseph Freinademetz -
The First Saint to Ever Serve in Hong Kong

Dok.
131’02”

Lai Nor Ngan

Joseph Tan Lei Tao SVD

Hong Kong







34F 002

Ex Corde -MK Ciurlionis

Dok.
18'

Leons Gintovts

Leons Gintovts

Łotwa








34F 003

Hostia Pro Fratribus

Dok
14'

Leons Gintovts

Leons Gintovts

Łotwa








34F 004

Garabandal Only God Knows

Fab
90'

Brian Jackson


Hiszpania







34F 005

Kresy

Dok
84'

Rafał Bryll

Polska Press sp. z o.o. Oddział Zielona Góra

Polska








34F 006

Ocalony Kościół

Dok.

40'

Krzysztof Ridan

LUNAFILM
Krzysztof Ridan

Polska







34F 007

Sleep my Holy Baby

Teled.
6'34”

Andrzej Lenard

Husar Film Studio

USA








34F 008

Epopeja Narodowa

Dok.

22'

Grażyna Zielińska

Grażyna Zielińska STUDIO GRA-ZIEL

Polska







34F 009

3:0

Amat

4’33”

Piotr Ludwik

Piotr Ludwik

Polska







34F 010

Chrystus i My


Dok.
19'30”

Franciszek Mazur

Franciszek Mazur

Polska







34F 011

Trzy losy - jedna Polska

Dok.
51’10”

Leszek Wiśniewski

TVP Lublin

Polska








34F 012

I Wasze zapomniane odnajdziem nazwiska…

Dok.
51’10”

Leszek Wiśniewski

TVP Lublin

Polska









34F 013

Śladem legionowych bojów


Dok.
51’ 10”

Leszek Wiśniewski

TVP Lublin

Polska









34F 014

Zielonym szliśmy łanem

Teledysk
4’

Leszek Wiśniewski

TVP Lublin

Polska







34F 015

Świadkowie. Obywatele Polscy w Auschwitz-Birkenau

Dok.
35’41

Mirosław Krzyszkowski

Fundacja Wiara i Prawda

Polska







34F 016

Kościół na Krzyżu

Dok
49’53”

Kasia Rastocka (pseudonim)

Ekaterina Husieva


Telewizja Polska S.A

Belsat TV

Białoruś/Polska







34F 017

Cuando la selva lloro Sangre

Dok
19’32

Carlos Luxo

Luis Andres Schwartz

Guatemala







34F 018

Ofiarowanie

Dok
44’24”

Józef Szymura

TVP SA

Polska







34F 019

Historia, której nie pamiętam

Dok
51’08”

Andrzej Jurewicz

Salezjański Ośrodek Misyjny w Warszawie

Polska







34F 020

Pięć ran i pięć wież

Dok

Witold Adamczyk

Witold Adamczyk

Polska







34F 021

Architekt

Dok

Witold Adamczyk

Witold Adamczyk

Polska







34 F 022

Evangelizacion de nuestra senora de coromoto

Dok
7’18

Servicio Mariano de Comunicacion

Servicio Mariano de Comunicacion

Wenezuela







34 F 023

Prymas dialogu
-in verbo tuo

Dok
55'

Andrzej Machnowski

Agencja ATM

Polska







34F 024

Do światła. Błogosławiony ojciec Alojzy Liguda

Dok.
90'

Beata Maliszkiewicz

Stowarzyszenie
Bł. Alojzego Ligudy

Polska







34F 025

Rycerz Stefan

Dok
35'22”

Agnieszka Kozaczka Gralak

Studio Filmowe
Dr Watkins

Polska







34 F 026

Izrael zaczął się w Polsce

55’29”

Jan Grzyb

Jarosław Grzelak TVP

Polonia

Polska







34F 027

Ku pokrzepieniu powstańczych serc. Historia obrazu Matka Boska AK

Dok.
37'

Piotr Korycki

Piotr Korycki

Polska







34F 028

Broń nas w walce ,. Filmowa podróż za Michałem Archaniołem

Dok.
120'

Marek Woś

Wydawnictwo Rosemaria Fundacja Królowej Różańca św.

Polska







34F 029


Iskra Niepodległości

Dok.
90'

Bogusława Stanowska-Cichoń

Projekt Filmoteka Malopolska
Teatr im. Słowackiego
w Krakowie

Polska







34F 030

Misja

Dok
23'37”

Alicja Grzechowiak

TVP Białystok

Polska







34F 031

Powrót

Dok.
73'

Jolanta Hajdasz

Fundacja im. Abla Baraniaka Jolanty i Gogusława Hajdasz

Polska







34F 032

Niezapomniane pożegnanie
Unforgetable farewell

Teledysk
amat.

Danuta Podowski

Danuta Podowski

USA







34F 033

Athirukal Illtha Oral
Man beyond Boundaries

Dok.
50'

Arun N. Sivan

Cherian K Parakkal
/ SK Smaraka Trust

Indie







34F 034

Niedokończone msze wołyńskie

Dok.
49'

Tadeusz Arciuch,

Maciej Wojciechowski

Fundacja Stanica Kresowa.

TVP Historia

Polska







34F 035

Love Evangelization

Teledysk
3'43”

Dr Anthony Chong&Edward K-Wah Chan


Joseph Tan Lei Tao SVD

Hong Kong







34F 036

Let Easter come

Dok
29'09”

Davor Borić

Croatian Radio Television

Chorwacja







34F 037

Pachołki Rosji

Dok.

30'?

Alina Czerniakowska

Alina Czerniakowska

Polska







34F 038

DURUELO - skromny początek, wielkie dzieło - Karmelici Bosi

Teledysk
6'42”

o. Mariusz Wójtowicz OCD


Karmelici Bosi Prowincja Krakowska

Polska







34F 039

Veni Creator Spiritus
O Stworzycielu Duchu przyjdź!

Teledysk
4'26”

o. Mariusz Wójtowicz OCD


Karmelici Bosi Prowincja Krakowska

Polska







34F 040

Power in My Hands

Fab
82'

John Shoemaker
i Ryan Frenc

Rosary Evangelization Apostolate
Goya Producciones.

USA/Hiszpania







34F 041

Prymas Hlond

Fab
78'32”

Paweł Woldan

TVP SA

Polska







34F 042

Dominum montes -góry Jana Pawła II

Dok.

55'

Adan Kraśnicki

TVP SA

Polska







34F 043

Inang Simbahan:
Kuwento ng Manila Cathedral

Dokum
62'11”

Pauline Mangilog-Saltarin

Manila Cathedral c/o Jesuit Communications Foundation

Filipiny







34F 044

Wołania Polaków na Kresach


Dok.
37'30”

Jerzy Sokalski

Poslkie Radio Berdyczów

Ukraina







34F 045

Dla Niepodległej szli

Teledysk
4'17”

Rafał Gużkowski

Starostwo Powiatowe
|i Urząd Miasta w

Polska







34F 046

Mój Tato

Amat.
12'58”

Inka Bogucka

TVP Kraków

Polska







54F047

Deo et Patriae cz. I

Dok
40’10”

Bogusława Stanowska-Cichoń

Bogusława Cichoń

Polska







34F 048

Deo et Patriae cz. II

Dok.
36'27”

Bogusława Stanowska-Cichoń

Bogusława Cichoń

Polska







34F 049

Deo et Patriae cz. III

Dok.
34'49”

Bogusława Stanowska-Cichoń

Bogusława Cichoń

Polska







34F 050

Niezwykłe miejsca
– Góra Żar

Fab.
8’42”

Henryk Pisuk

Henryk Pisuk

Polska







34F 051

Pielgrzymka pojednania do Rosji

Dok.

35’

Krzysztof Żurowski

KIK Warszawa
Renovabis

Polska







34F 052

Cud na Nowolipkach

Dok
34’40”

Michał Góral

Michał Góral
Studio Crazy Film

Polska







34F 053

Lourdes

Dok.

89'09”

Jesus Garcia

Gospa Arts

Hiszpania








PROGRAMY RADIOWE



34R001

Sabaile Vote Halau

- Ensure Your Vote

5'25”

Rj Samir Chhetri

Radio Salesian 90.8 FM Salesian Colege Son

Indie







34R002

Szablą odbierzemy


Piotr Sobota

Radio Lwów

Ukraina







34R003

Człowiek sukcesu

18'26”

Aleksandra Sadokierska

PR Białystok

Polska







34R004

Nie osądzam

21'59”

Aleksandra Sadokierska

PR Białystok

Polska







34R005

Kwiaty mojego życia


Aleksandra Sadokierska

PR Białystok

Polska







34R006

Sługa Boży z USA

31'25

Jerzy Sokalski

Polskie Radio Berdyczów

Ukraina







34R007

Współczesny Bohater z Axel

29’59”

Patrycja Jenczmionka-Błędowska

Radio Rodzina

Polska







34R008

Kaszubski Bard

30’50”

Anna Rawska

Radio Koszalin

Polska







34R009

Nasz głos


Irena Ligeniece

Radio Ryga

Łotwa







34R010

Walka z dwoma wrogami


Andrzej Żurowski

Andrzej Żurowski

Szwecja







34R011

Powstanie Warszawskie na Pradze


Andrzej Żurowski

Andrzej Żurowski

Szwecja