XV MIĘDZYNARODOWY KATOLICKI FESTIWAL 
FILMÓW I MULTIMEDIÓW NIEPOKALANÓW 2000
IMPREZY TOWARZYSZĄCE

KONKURS NA INTERPRETACJĘ UTWORU CHOPINA

MAJÓWKA FOLKOWA NAD BZURĄ

II ŚWIĘTOJAŃSKI RAJD MOTOCYKLI ZABYTKOWYCH BZURA 2000

KONKURS NA INTERPRETACJĘ UTWORU CHOPINA

        Organizatorzy Majówki Folkowej w Sochaczewie , która odbędzie się w dniach 27-28 maja 2000 roku , zapraszają wykonawców muzyki folk, blues country, reagge i rock do udziału w konkursie na najbardziej oryginalne wykonanie jednego z utworów Fryderyka Chopina. Organizatorom szczególnie zależy na utworach Chopina inspirowanych folklorem. Zwycięzca konkursu otrzyma statuetkę „Płaczącej Wierzby” oraz 5 tysięcy złotych. Wykonawców oceniać będzie jury pod przewodnictwem muzyka i kompozytora Władysława Komendarka . Laureat konkursu weźmie także udział w koncercie galowym Festiwalu Filmów Katolickich, który w dniu 28 maja odbędzie się w Warszawie.
Majówka Folkowa będzie przeglądem najbardziej znanych zespołów nawiązujących do muzyki ludowej. Majówka jest imprezą towarzyszącą XV Międzynarodowemu Festiwalowi Filmów Katolickich i Multimediów Niepokalanów 2000.
Zgłoszenia do udziału w konkursie, zawierające: informację o wykonawcy ze zdjęciem oraz kasetę magnetofonową z dowolnym dziesięciominutowym nagraniem prosimy przesłać do 31 marca 2000 roku na
adres: 
Starostwo Powiatowe w Sochaczewie
Wydzia
ł Promocji i Rozwoju
ul. 1 Maja 16
96-500 Sochaczew

tel. 0-46 86 226 23 w.38
fax. 0-46 86 232 11
Janusz Szostak
Dyrektor Wydziału 
Promocji i Rozwoju